EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Wizyta domowa psychologa

O wizycie

Oferta, psycholog do domu powstał, aby zapewnić naszym Pacjentom łatwiejszy dostęp do usług psychologicznych w miejscu, w którym czują się najbezpieczniej.
Naszym celem jest dbałość o dobrą kondycję psychiczną naszych Pacjentów oraz zagwarantowanie profesjonalnej pomocy psychologicznej bez konieczności wizyty w gabinecie psychologa. Usługa psychologiczna odbywa się w domu pacjenta. Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje pomocy psychologicznej na terenie Warszawy(Dzielnice: Białołęka, Tarchomin, Targówek), Legionowa, Jabłonny, Serocka, Chotomowa i okolic.
Nad właściwą realizacją pomocy psychologicznej, diagnozy psychologicznej, psychoterapiii opiniowania czuwa zespół psychologów posiadających dyplom magistra psychologii oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe ( Ustawa z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów).
Zapewniamy pełną i kompleksową opiekę psychologiczną przy zachowaniu i poszanowaniu zasady poufności i intymności. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Specjaliści:

Sprawdź, kto może Tobie pomóc już teraz!

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

google tag