Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Warsztaty neuropsychologiczne już za nami!

Za nami cykl warsztatów neuropsychologicznych prowadzonych na terenie miejscowości: Wieliszew, Serock, Nieporęt, Legionowo i Jabłonna. Seniorzy byli zachwyceni! Mgr Agnieszka Drzewińskaneuropsycholog, specjalista PZP Educatio stanęła na wysokości zadania i szerzyła wiedzę wśród seniorów powiatu legionowskiego.

Warsztaty były dofinansowane z budżetu województwa mazowieckiego w ramach projektu „RAZEM – DZIAŁANIA WSPIERAJĄCE OSOBY STARSZE W CHOROBACH OTĘPIENNYCH”. Nasza działalność jest inspirowana Fundacją PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli, która została stworzona przez właścicieli Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio. Celem aktywności fundacji jest przede wszystkim szerzenie wiedzy psychologicznej i wspieranie osób najbardziej potrzebujących w tej dziedzinie. Ślemy ogromne podziękowania dla Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Legionowo! Bez Pani Ewy Milner-Kochańskej byłoby o wiele trudniej! Jak zawsze dziękujemy za ogromne zaangażowanie w realizację tego zadania 🙂

Miło nam poinformować, że w najbliższym czasie szykujemy dla Państwa mnóstwo bezpłatnych warsztatów, szkoleń, treningów które będą ogłaszane na naszym Facebooku -> KLIK. Polub nas, a nic Cię nie ominie!

Catering niezmiennie zapewniało Zdrówko! Ślinka cieknie 🙂

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag