EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Terapia rodzinna

Wprowadzenie

Udział w terapii bierze najczęściej cała rodzina, wynika to z założenia, iż rodzina tworzy pewien system, w którym jej członkowie żyją we wzajemnych relacjach i wzajemnie na siebie wpływają. Problemy jednego z domowników może wpływać na całą rodzinę, ale i w odwrotnie system rodzinny wpływa na jednostkę. Dlatego przy rozwiązaniu trudności, „sojusznikami” jak i „ekspertami” stają się domownicy, jak również inne osoby bliskie i ważne dla rodziny.

Do kogo skierowana?

Kiedy odczuwamy, że problemy jednego z członków rodziny silnie wpływają na relacje z pozostałymi np. w przypadku choroby. Kiedy odczuwamy, że relacje w rodzinie przyczyniają się do problemów jednego z jej członków bądź je nasilają. Również kiedy poszczególne osoby w rodzinie doświadczają trudności we wzajemnych kontaktach, albo rodzina przeżywa jakiś kryzys życiowy i nie radzi sobie ze skutkami zachodzących zmian. Kiedy rodziców niepokoi zachowanie ich dziecka, kiedy mają poczucie, że tracą z nim kontakt lub że ten kontakt jest niezadowalający i chcieliby to zmienić.Czas trwania?Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji, w której trakcie zarówno rodzina, jak i psychoterapeuta wspólnie podejmą decyzję co do celowości rozpoczęcia terapii.

Gdzie nas znajdziesz?
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO mieści się przy ul. Małej 11, w Chotomowie, Powiat Legionowo , a także przy ul. Heroldów 19A, w Warszawie.
Kontakt z rejestracją możliwy jest przez tel. 505 07 14 14, e-maila: poradnia@educatio.pl oraz przez naszą stronę internetową https://www.educatio.pl/
Specjaliści:

Sprawdź, kto może Tobie pomóc już teraz!

Psychoterapeuta Psycholog

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
Jablonna Karta Duzej Rodziny
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard

Kontakt

google tag