Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Marta Neudek

Marta Neudek

psycholog dziecięcy legionowo

Psycholog dzieci, młodzieży, pedagog

Jestem absolwentką 5 letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, specjalność psychologia kliniczna . Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Integracja Sensoryczna oraz Przygotowanie pedagogiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie.

Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobywałam odbywając staż kliniczny w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. W Centrum Terapii Autyzmu SOTIS pracuje z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera oraz Autyzmem prowadząc terapie grupową (Trening Umiejętności Społecznych) . Doświadczenie w pracy terapeutycznej (SI) zdobyłam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie. Zawodowo związana z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, gdzie zajmuje się diagnozą i terapią dzieci w wieku przedszkolnym.

Ukończyłam w Centrum Integracji Sensorycznej specjalistyczne szkolenie prowadzone przez dr. Iwone Palicką Diagnoza Integracji Sensorycznej „ Wyciąganie wniosków z obserwacji. Zasady rozpoczynania terapii w zależności od diagnozy” oraz szkolenie w Fundacji SYNAPSIS „Diagnoza małych dzieci w kierunku zaburzeń ze spektrum Autyzmu” .
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących pracy z dziećmi oraz młodzieżą
( m.in. „ Zrozumieć aby pomóc- dziecko z zespołem Aspergera w domu i szkole” , „ Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży” i inne.). Cały czas staram się podnosić swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i konferencjach tematycznych.

Praca z dziećmi to moja pasja. Swoją cierpliwością, uśmiechem i wiedzą wspieram ich rozwój. W swojej pracy zawsze postępuję zgodnie z kodeksem etycznym. Aby zbudować odpowiednią relację stawiam na szczerość, zaufanie i komfort psychiczny pacjenta.

Do współpracy zapraszam dzieci i ich rodziców , prowadzę :
– Diagnozę Integracji Sensorycznej
– Terapie ( SI )
– Konsultacje ( SI )
– Diagnoza Psychologiczna dzieci i młodzieży

Prywatnie mama 2- letniego szkraba. W wolnych chwilach zajmuję się upcyclingiem.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag