Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Kamilla Kucharska

Superwizor, Psychoterapeuta, Pedagog

Jest pedagogiem, psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyła czteroletnie podyplomowe szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Posiada Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 324 oraz certyfikat Europejskiego Towarzystwa EMDR i Uniwersytetu w Birmingham w zakresie terapii EMDR (Metoda Desensytyzacji i Ponownego Przetwarzania Bodźców za Pomocą Ruchów Gałek Ocznych w Radzeniu Sobie z Psychologiczną Traumą). Ukończyła szereg warsztatów doszkalających z tego nurtu, warsztatów z obrębu tzw. „trzeciej fali” oraz podyplomowe studia z Dialogu Motywującego.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, terapii schematu, wykorzystując techniki wyobrażeniowe, oraz metodą EMDR z osobami, które doświadczyły w swoim życiu traumy. Prowadzi warsztaty i szkolenia adresowane do osób zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem wiedzy o terapii poznawczo-behawioralnej.

Ma doświadczenie w terapii indywidualnej osób dorosłych z zaburzeniami nastroju, z lękami, depresją, niską samooceną. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych, w tym zaburzeń lękowych z napadami paniki, lękiem społecznym oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, obecnie także z osobami z traumą złożoną, doświadczającymi dysocjacji. Pracuje również z parami w celu przezwyciężenia konfliktów i sytuacji kryzysowych, uzyskania lepszej komunikacji w związku.

Współpracuje z Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej prowadząc szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym dla pedagogów, psychologów oraz lekarzy psychiatrów.
W grudniu 2019r rozpoczęła Kurs Superwizora – Dydaktyka atestowany przez PTTPB, przygotowujący do uzyskania certyfikatu Superwizora-Dydaktyka, zgodnie z wymogami.
Pracuje zgodnie z kodeksem etyki psychologa i podlega regularnej superwizji.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt