Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Staż… start!

UWAGA, UWAGA!

Tego weekendu działaliśmy pełną parą… z resztą – jak zawsze 🙂 W Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio w Warszawie ruszyła pierwsza grupa w ramach „PsychoPraktyka”! Jednym słowem – staż ruszył z kopyta 😉 Działamy od 2 tygodni, w czasie których odbywały się indywidualne sesje w ramach obszaru klinicznego.

A za nami już pierwsza superwizja i warsztat! Mgr Karolina Aleksandrowicz-Obzejta prowadziła całe przedsięwzięcie i zaraziła kreatywnością każdego z osobna, nie wspominając już o wiedzy i kwestiach merytorycznych!

Jak widzicie – działamy! I to całkiem sprawnie, bo staż kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio cieszy się dużym zainteresowaniem.

JUŻ NIEBAWEM PLANUJEMY NABÓR NA EDYCJĘ LETNIĄ!

Jeżeli do głowy już teraz przychodzą Ci jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z Anną Duluk – koordynatorem staży w naszej Poradni. Złapiecie ją pod adresem a.duluk@educatio.pl. Wszelkie informacje znajdziesz też TUTAJ. Staż jest dla każdego psychologa, który myśli o zawodzie psychoterapeuty i chce zdobywać wiedzę wśród najlepszych i w miłej atmosferze 🙂

Śledźcie nas! Facebook, Instagram – tu działamy.

Niech moc będzie z Wami!

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag