Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Beata Brynczak

Beata Brynczak

Beata Brynczak Radca prawny w prawie ochrony zdrowia

Radca prawny ze specjalizacją w prawie ochrony zdrowia, prawie gospodarczym i administracyjnym

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła w pracy w instytucjach publicznych, poprzez udział w stażach w instytucjach europejskich oraz w ramach samodzielnej praktyki.

Od 2013 roku pracuje na stanowisku radcy prawnego w Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, który reprezentuje w postępowaniach sądowych i sądowoadministracyjnych, w szczególności w sprawach kontraktów, transgranicznej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia zdrowotnego. Przygotowuje opinie prawne w zakresie prawa ochrony zdrowia, postępowania administracyjnego, prawa UE, prawa cywilnego i ochrony danych osobowych.

Od 2014 roku prowadzi także Kancelarię Radcy Prawnego specjalizującą się w prawie gospodarczym, unijnym i administracyjnym.

W latach 2009-2013 pracowała w Ministerstwie Środowiska, gdzie zajmowała się zagadnieniami związanymi z systemem handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych.
Radca prawny Beata Brynczak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz European University Institute we Florencji, gdzie otrzymała tytuł LL.M. in Comparative, European and International Law. Ukończyła studia doktoranckie w Katedrze Prawa Europejskiego UW. Zprasza osoby, które chcą pomocy w zakresie rozwodu, podziału majątku, różnorodnych spraw rodzinnych np. podział opieki nad dziećmi oraz inne trudności prawne. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag