EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Patryk Hałajczak

Patryk Hałajczak

Psychoterapeuta

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentem psychologii Wydziału Nauk Społecznych WSB w Poznaniu (5 lat). Ukończyłem również zarządzanie na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Collegium Humanum w Warszawie oraz z logopedii na WSHE w Brzegu. Obecnie kończę jednolite studia magisterskie z teologii na Akademii Katolickiej w Warszawie. Jestem w trakcie pięcioletniego szkolenia z psychoterapii w podejściu integracyjnym Szkoły Psychoterapii atestowanej przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując i/lub odbywając wolontariat z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego w Poznaniu, w Zakładzie dla Niepełnosprawnych „Przemienienie” w Gnieźnie, w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy. Byłem współzałożycielem, członkiem zarządu, kierownikiem i wychowawcą świetlicy środowiskowej Fundacji „Słoneczny Fyrtel” w Poznaniu. Pracowałem z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w sierocińcu „Home of Peace” w Betlejem w Autonomii Palestyńskiej. Będąc kierownikiem Delegatury PCK w Kętrzynie prowadziłem telefon wsparcia i pomocy psychologicznej dla dorosłych osób w kryzysie emocjonalnym. Pracowałem klinicznie z młodzieżą i dorosłymi pacjentami prowadząc prywatną praktykę psychologiczną online i stacjonarnie w Polsce oraz w Niemczech. Kilka lat pracowałem z pacjentami z zaburzeniami i/lub chorobami m.in. neurologicznymi i/lub psychotycznymi w Dreźnie współpracując z personelem Städtisches Klinikum Dresden (Standort Friedrichstadt). Pracowałem również jako psycholog szkolny.

Stale uczestniczę w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych, warsztatach, kursach i szkoleniach specjalistycznych. Swoją pracę superwizuję i kieruje się w niej zasadami Evidence Based Medicine (EBM) jak i przestrzegam kodeksu etyczno – zawodowego psychologa oraz kodeksu etycznego psychoterapeut y Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Stowarzyszenia Psychologów Polskich, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Prywatnie jestem mężem mojej ukochanej Natalii, miłośnikiem długich spacerów krajoznawczych, zapalonym czytelnikiem książek m.in. o tematyce historycznej , społecznej , kulturowej oraz literatury klasycznej , psychologicznej, filozoficznej i teologicznej oraz poezji. Jestem zapalonym słuchaczem muzyki klasycznej i amatorem filmów w stylu reżyserów takich jak A. Tarkowski, A. Zwiagincew, K. Kieślowski, I. Bergman, K. Ichikawa, S. Kubrick, F. Fellini, D. Aronofsky. Hobbistycznie lubię wszelkie sprawy związane z ogrodem (zwłaszcza kwiatowym).

Moim „ulubionym” psychologiem jest C.G. Jung i jego słowa, że „spotkanie dwóch osobowości przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie”.

Pracuję z osobami dorosłymi (w tym i z parami) oraz młodzieżą (od 15 r.ż)

Jako logopeda prowadzę terapię z osobami dorosłymi wymagającymi m.in. korekty wymowy, zmagającymi się z zaburzeniami mowy i/lub z uszkodzeniami neurologicznymi. Pracuję również z osobami mającymi problem z płynnością mowy, jak i z tymi, którzy są zainteresowani własnym rozwojem i czują potrzebę doszlifowania dykcji.

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych „psycholog warszawa” lub online w ramach wizyt „psycholog online

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414 lub skorzystaj z rejestracji ONLINE: Zapisz się na wizytę

TV / Radio / Artykuły

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty