Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Joanna Brych

psycholog dziecięcy legionowo

Psycholog dorosłych, psychoterapeuta i pedagog specjalny

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku psychologia oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie specjalność: pedagogika specjalna. Uczestniczyła w wielu szkoleniach tematycznych dotyczących pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” posiadającego atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in.: w Poradni psychologiczno-pedagogicznej, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci, w Domu Dziecka, w ośrodku leczenia uzależnień. Pracowała z dziećmi ze spektrum autyzmu. Obecnie pracuje jako psycholog w szkole oraz w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.

Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej, jak i prowadzeniu terapii grupowej. Cały czas podnosi swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Pracuje pod stałą superwizją.

Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, pracą terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą oraz psychoterapią psychoanalityczną dorosłych, wspieraniem rozwoju osobowości, pracą nad poczuciem własnej wartości, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Pomagam osobom z zaburzeniami nastroju, lękami, zaburzeniami depresyjnymi, które przeżywają stratę, doświadczają sytuacji kryzysowych, mają problemy ze snem, nie radzą sobie z silnymi emocjami. Pomagam także rodzicom (trudności rodzinne, sytuacja okołorozwodowa) poprzez udzielanie wsparcia i konsultacji wychowawczych. Stale superwizuję swoją pracę.

Zajmuję się wsparciem osób które: przejawiają trudności w byciu w relacji, doświadczają sytuacji kryzysowych, z zaburzeniami nastroju, z zaburzeniami lękowo – depresyjnymi, psychosomatycznych, cierpią emocjonalnie oraz zmagających się z niską samooceną. Pomagam także rodzicom (trudności rodzinne, sytuacja okołorozwodowa) poprzez udzielanie wsparcia i konsultacji wychowawczych.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag