Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Sylwia Stasikowska – Wieczorek

Sylwia Stasikowska – Wieczorek

Sylwia Stasiak-Wieczorek Psychoterapeuta, Coach

Psychoterapeuta, Coach

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Podyplomowym Studium Psychoterapii, Studium Psychoterapii Grupowej oraz Studium Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia przy Laboratorium Psychoedukacji, certyfikowany coach ICC i CFC.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała odbywając staże kliniczne w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica” w Ząbkach oraz w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową. Pracowała jako trener, psychoterapeuta i coach w Ośrodku Pomocy Społecznej Praga Północ prowadząc grupę wsparcia oraz w Domu Pomocy Społecznej w Czubinie pod Pruszkowem pracując z z pacjentami ze spektrum autyzmu. Jest wolontariuszką – psychoterapeutką w międzynarodowej organizacji NGO „Dress for Success” pomagającej kobietom w trudnych sytuacjach życiowych.
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplomowany trener umiejętności społecznych Stowarzyszenia Trenerów Matrik oraz Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikowany trener Extended DISC (diagnoza talentów). Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju interpersonalnego oraz psychoedukacji.
Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową w wymiarze krótko- i długoterminowym. Pracuje z osobami z trudnościami w relacjach, z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami afektywnymi (depresją, chad ), lękowymi. Pomaga osobom doświadczającym kryzysów w związkach, mającym niskie poczucie własnej wartości, doświadczającym poczucia osamotnienia. Prowadzi terapię osób z problemem uzależnienia.
Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt