Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Agata Swoboda

Agata Swoboda

Agata Swoboda Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, terapeutka EMDR

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Przygotowanie merytoryczne: Studia podyplomowe „Psychoterapia Poznawczo-behawioralna” – Szkoła wyższa Psychologii Społecznej Studia podyplomowe „Od badań mózgu do praktyki psychologicznej” – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Laboratorium Psychoedukacji Liczne kursy zawodowe dla terapeutów i trenerów w Instytucie Psychoterapii we Wrocławiu. Staże kliniczne na szpitalnych oddziałach psychiatrycznych Samodzielnych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku i w Ostrowie Wielkopolskim.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową oraz psychoterapię par. Swoją pomoc oferuje osobom, które cierpią z powodu nadmiernego lęku, depresji bądź doświadczają problemów w życiu osobistym lub zawodowym z przyczyn osobowościowych.
Pomaga też osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują profesjonalnego wsparcia, aby wzmocnić swoją odporność psychiczną i odbudować wiarę w siebie.
Jest również certyfikowanym terapeutą relacji w metodzie „Panorama Społeczna”, prowadzi terapię związków dla par, które znalazły się w kryzysie i chcą wspólnie rozwiązać problemy i odbudować więź, która ich łączyła.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji. Za swój obowiązek wobec pacjentów uważa zarówno rzetelne przygotowanie zawodowe jak i wrażliwość i elastyczność wobec ich potrzeb.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag