Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Anna Jabłońska

Anna Jabłońska

Psycholog Seksuolog Anna Jabłońska

Psycholog, seksuolog (dorosłych, dzieci i młodzieży), psychoprofilaktyk

Jestem psychologiem – psychoprofilaktykiem – seksuologiem – terapeutą. Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi, rodzinami z młodzieżą i dziećmi doświadczającycmi różnego rodzaju trudności.
W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. Moja praca jest objęta regularną superwizją.
Absolwentka Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomomowych studiów z zakresu Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Certyfikowana instruktorka masażu Shantala i Shantala Body Touch.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując i odbywając staże i praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie; w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia; Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie;

Specjalizuje się w interwencji kryzysowej, seksuologii, psychologii wychowawczej, psychologii dziecka i rodziny. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży przejawiających zaburzenia zachowania i zaburzenia nastroju, psychoedukację, edukację seksualną oraz szkolenia i warsztaty z zakresu seksuologii, umiejętności komunikacyjnych, wychowawczych i rozwoju osobistego. Prowadzi wsparcie z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Wspiera rodziców małych dzieci poprzez prowadzenie instruktaży z zakresu masażu Shantala i instruktaży na temat właściwie dobranych zajęć czy sposobów zabaw stymulujących rozwój dziecka. Pracuje również z parami w zakresie podnoszenia poziomu satysfakcji ze współtworzonych związków, z rodzinami i pacjentami indywidualnie.

Prywatnie jestem mamą małej Julii, zajmuję się domem i ogrodem. Lubię spacerować z psem, czytać książki psychologiczne, uczestniczyć w konferencjach naukowych. Moja praca to moja pasja dlatego zajmuje sporą częśc mojego życia.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt