Umów wizytę

tel. 505 68 54 54

Tomasz ŁukomskiPsycholog Psychoterapeuta Tomasz Łukomski

psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny,


Absolwent pięcioletnich studiów magisterskich psychologia UKSW w Warszawie. Absolwent studiów podyplomowych Kryzys i Interwencja Kryzysowa SWPS w Warszawie. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego z psychoterapii poznawczo - behawioralnej CTPB w Warszawie.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywał w Instytucie Kardiologii w Aninie, Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Instytutu Medycznego w Warszawie, Oddziale Rehabilitacji Neuropsychologicznej Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, Oddziale Opieki Długoterminowej Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, Ośrodku Adopcyjnym w Radomiu. Ponadto umiejętności terapeutyczne rozwijał pracując z młodymi osobami nadużywającymi narkotyków, osobami starszymi, wykluczonymi społecznie, samotnymi, chorymi somatycznie.

W prywatnej praktyce zajmuję się terapią lęku, depresji, problematyką uzależnień behawioralnych, nerwicami, skutkami przewlekłego stresu. Pracuję z osobami chorymi somatycznie i potrzebującymi interwencji w sytuacji nagłego kryzysu. Prowadzę diagnostykę osobowości i diagnostykę neuropsychologiczną. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Umów wizytęPowrót do specjalistów