Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Katarzyna Jaworska

Katarzyna Jaworska

Katarzyna Jaworska Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, socjoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, socjoterapeuta

Jest absolwentką psychologii o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywa w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła ponadto Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji i postępuje zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywała między innymi w takich ośrodkach jak: Wojewódzki Szpital Zespolony w Toruniu (oddział dzienny psychiatryczny), Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie (oddział psychiatryczny całodobowy), NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego „Stawowa” w Bydgoszczy, Centrum Pomocy dla Bezdomnych Kobiet i Matek z Dziećmi w Bydgoszczy, Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Bydgoszczy. Obecnie pracuje w Zakład Opiekuńczo-Leczniczym Palium w Jońcu oraz Szkole Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach.

Nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Oferuje psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym, zarówno dla osób dorosłych jak i młodzieży. Główne obszary pracy to: zaburzenia nastroju, problemy w relacjach z innymi, wszelkiego rodzaju kryzysy psychologiczne, poczucie braku satysfakcji z życia, zaburzenia psychosomatyczne, nieradzenie sobie ze stresem, brak poczucia własnej wartości.

Publikacje:

Basińska M.A., Jaworska, K. (2017). Poczucie więzi z Bogiem a samorealizacja osób na etapie późnej dorosłości. W: K. Lubiewska (red.), Przywiązanie : związki intymne, osobowość oraz problematyka kliniczno-terapeutyczna (s. 55-71). Bydgoszcz : Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag