EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Barbara Wesołowska-Budka

Barbara Wesołowska-Budka

superwizor, psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

Barbara Wesołowska-Budka Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, seksuolog

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich WSFiZ w Warszawie na kierunku psychologia, z dodatkową specjalizacją: psychoterapia i terapia seksualna, pod opieką prof. dr hab. Zbigniew Lew- Starowicz. Jest certyfikowanym (numer nadany certyfikatu to 491. Wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej po ukończeniu 4-letniej szkoły psychoterapeutycznej SWPS dr A. Popiel i dr E. Pragłowskiej) psychoterapeutą w nurcie poznawczo – behawioralnym. Pracuje pod stałą superwizją kliniczną, dzięki której cały czas doskonali własne umiejętności psychoterapeutyczne, które w sposób istotny przekładają się na owocną pomoc pacjentom. Przynależy do: Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywała między innymi: w znanym Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii. Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale F9 i F5, III Kliniki Psychiatrycznej, w Szpitalu Wolskim, pawilon 12- Oddział psychiatryczny dzienny, w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS oraz innych prywatnych ośrodkach zajmujących się zdrowiem psychicznym. Posiada 12 certyfikatów psychologiczno – seksuologicznych Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Pracuje w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii (NFZ). Ponadto cały czas dokonali swoje umiejętności poprzez czynne uczęszczanie w kongresach – konferencjach psychiatrycznych i seksuologicznych oraz regularnie uczestniczy w szkoleniach Terapii Schematu po to aby doskonalić swoją wiedzę praktyka klinicznego i uzyskać certyfikat ISST umożliwiający dalsze szkolenie w kierunku uzyskania certyfikatu Terapeuty Schematu.

Zawodowo zajmuje się prawidłowym rozpoznaniem, diagnozowaniem i leczeniem różnorodnych zaburzeń psychicznych oraz seksualnych kobiet i mężczyzn. Pomocą i poradnictwem psychoterapeutycznym oraz seksuologicznym, uzupełnieniem i wzbogaceniem wiedzy z zakresu życia seksualnego, psychoedukacją oraz edukacją seksualną młodzieży i dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży zarówno długo jak i krótkoterminową, terapię małżeńską / par (praca nad konfliktami małżeńskimi, treningi komunikacji i inne). Zaprasza na spotkania o charakterze konsultacyjno – diagnostycznym oraz psychoterapeutycznym. Prowadzi psychoterapię grupową.

 

„Zakres mojej pomocy jest dość szeroki. Do wspólnej pracy zapraszam wszystkie osoby doświadczające różnego rodzaju trudności życiowych np.: kryzysów w życiu prywatnym i zawodowym, problemów w kontaktach z ludźmi i nawiązywaniu relacji, przeżywających stratę lub zawód miłosny, cierpiących z powodu przygnębienia, przeciążenia stresem oraz tych którzy są zainteresowani rozwojem swojej osobowości i zwiększeniem satysfakcji w relacjach z innymi ludźmi. Ponadto zapraszam wszystkie osoby doświadczające zaburzeń nastroju, depresji, PTSD, zaburzeń odżywania, zaburzeń lękowych, uciążliwych objawów somatycznych, nadmiernej złości oraz zmagających się z niską samooceną. W mojej pracy wykorzystuje różne techniki wyobrażeniowe, Mindfulness/ Uważność, integrując podejście poznawczo-behawioralne z podejściem terapii schematu oraz ACT (terapia akceptacji i zaangażowania”.

Pozdrawiam serdecznie,
Barbara Wesołowska- Budka

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

TV / Radio / Artykuły

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka w TVN

Barbara Wesołowska w TVN - Rozmowy w toku

Temat programu: Czy istnieje trzecia płeć?
Nie są mężczyznami, nie są także kobietami… Kim więc są? Twierdzą jednogłośnie, że trzecią płcią. Co jednak oznaczy ten termin?
Odcinek tego programu możesz obejrzeć TUTAJ.
Słowniczek do odcinka TUTAJ

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka w Panoramie TVP

Barbara Wesołowska w TVP 2 - Panorama

Temat programu: Uzależnienie dzieci od komputera.
Internet, komputery, tablety i smartfony – pożeracze czasu – wirtualna rzeczywistość wkrada się w życie coraz młodszych Polaków i coraz częściej staje się poważnym problemem.
Odcinek tego programu możesz obejrzeć TUTAJ.

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka w LTV - Legionowo

Barbara Wesołowska-Budka w LTV - Legionowo - Mlekoteka

Temat programu: Mlekoteka
W legionowskiej sali widowiskowej odbyło się spotkanie podczas którego eksperci odpowiadali na pytania związane z karmieniem piersią.
Odcinek tego programu możesz obejrzeć TUTAJ.

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka w Czwórce

Barbara Wesołowska-Budka w Czwórka Polskie Radio

Temat audycji: Jak zdobyć kontrolę nad własnym życiem
Audycję możesz odsłuchać TUTAJ.

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka w Radiu Hobby

Barbara Wesołowska-Budka w Radiu Hobby

Tematy audycji: Wpływ kolorów na nastrój

Tematy audycji: Jak zadbać o związek?

Tematy audycji: Czekolada poprawia nastrój?

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka w Radiu Hobby

Barbara Wesołowska-Budka w Radiu Hobby

Tematy audycji: Dzieje się w Legionowie!
Audycję możesz odsłuchać TUTAJ.

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka w bankier.pl

Barbara Wesołowska-Budka dla portalu Bankier.pl

Tematy artykułu: Praca w czasie urlopu staje się problemem społecznym
Artykuł możesz odczytać TUTAJ.

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

google tag


Obecnie do tego specjalisty