EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Anna Jabłońska

Anna Jabłońska

psycholog, seksuolog

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem psychologiem psychoterapeutą seksuologiem w trakcie procesu certyfikacji z zakresu psychoterapii i seksuologii.

Pracuję z osobami  potrzebującymi wsparcia w rozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej i seksualnej,  które niekorzystnie wpływają na ich funkcjonowanie w codzienności powodując dyskomfort oraz cierpienie.

Obecnie przyjmuję pacjentów jedynie przez Internet i do takiej pracy ze mną zapraszam osoby dorosłe, pary – związki partnerskie, małżeństwa oraz młodzież.

W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. Dbam o to, by moja praca była objęta regularną superwizją. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Jestem absolwentką Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia Seksuologia Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie Terapia Poznawczo-Behawioralna Dzieci i Młodzieży. Odbyłam kursy mające na celu wspomóc w trudnościach natury psychicznej nastolatków, młodych dorosłych oraz ich rodziców jak np: Terapia samouszkodzeń dzieci i młodzieży. Ukończyłam cykl szkoleń z zakresu diagnozy i leczenia zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. Moje ulubione szkolenia to: Metody diagnostyczne w seksuologii, Nowe zjawiska w seksuologii, Zaburzenia psychologiczne i zaburzenia zachowania związane z rozwojem i orientacją seksualną, Zaburzenia seksualne u mężczyzn, Zaburzenia seksualne u kobiet, Leczenie Zaburzeń Seksualnych. Jestem certyfikowaną instruktorką masażu Shantala i Shantala Body Touch. Odbyłam rożne kursy doskonalące z zakresu psychologii, interwencji i wsparcia psychoterapeutycznego. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym szkoły CBT.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując i odbywając staże oraz praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie; w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia na Telefonie Zaufania dla Dorosłych Osób w Kryzysie Emocjonalnym; Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie. Współpracowałam ze szkołą specjalną, szkołami ogólnodostępnymi udzielając wsparcia podopiecznym i ich rodzinom. Od około 10 lat współpracuję z Zespołem Żłobków m.st Warszawy świadcząc pomoc specjalistyczną. Współpracuję z poradniami zdrowia psychicznego.

Zachęcam ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie. Chętnie wesprę Państwa w sprawach, które będą w zakresie moich kompetencji i możliwości. Równocześnie informuję, iż nie prowadzę rozbudowanych diagnoz poprzez konsultacje internetowe.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

google tag


Obecnie do tego specjalisty