EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Rafał Cybulski

Rafał Cybulski

Psycholog młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta

Rafał Cybulski Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta, pedagog

guest
2 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwent studiów dziennych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja neuropsychologia kliniczna), posiada przygotowanie pedagogiczne. Uczestniczył w szkoleniach tematycznych dotyczących pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi (m.in „Szkoła dla rodziców i wychowawców”, „Terapia poznawczo – behawioralna dzieci i młodzieży” organizowany przez Centrum CBT w Warszawie, „Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych”). Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” podsiadającego atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Specjalistycznej Poradni OPTA w Warszawie, Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz na oddziałach psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Szpitala Wolskiego. Obecnie pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej, jak i prowadzeniu terapii grupowej. Cały czas podnosi swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Pracuje pod stałą superwizją.

Pracuje diagnostycznie (diagnoza specyficznych trudności w uczeniu się, funkcjonowania emocjonalnego i rozwoju) z uczniami na każdym etapie edukacj i oraz psychoterapeutycznie z młodzieżą i osobami dorosłymi. W swojej pracy udziela pomocy rodzicom w postaci konsultacji czy warsztatów wychowawczych.  Zapraszam na spotkania osoby przejawiające trudności w byciu w relacji; doświadczające sytuacji kryzysowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowo – depresyjnych, psychosomatycznych, cierpią emocjonalnie oraz zmagają się z niską samooceną. Pomagam także rodzicom (trudności rodzinne, sytuacja okołorozwodowa) poprzez udzielanie wsparcia i konsultacji wychowawczych. Diagnozuję także trudności szkolne i rozwojowe uczniów. W swojej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
2 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

google tag


Obecnie do tego specjalisty