EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Rafał Cybulski

Rafał Cybulski

Psycholog młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta

Rafał Cybulski Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta, pedagog

guest
3 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwent studiów dziennych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja neuropsychologia kliniczna), posiada przygotowanie pedagogiczne. Uczestniczył w szkoleniach tematycznych dotyczących pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi (m.in „Szkoła dla rodziców i wychowawców”, „Terapia poznawczo – behawioralna dzieci i młodzieży” organizowany przez Centrum CBT w Warszawie, „Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych”). Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” podsiadającego atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Specjalistycznej Poradni OPTA w Warszawie, Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz na oddziałach psychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Szpitala Wolskiego. Obecnie pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej, jak i prowadzeniu terapii grupowej. Cały czas podnosi swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Pracuje pod stałą superwizją.

Pracuje diagnostycznie (diagnoza specyficznych trudności w uczeniu się, funkcjonowania emocjonalnego i rozwoju) z uczniami na każdym etapie edukacj i oraz psychoterapeutycznie z młodzieżą i osobami dorosłymi. W swojej pracy udziela pomocy rodzicom w postaci konsultacji czy warsztatów wychowawczych.  Zapraszam na spotkania osoby przejawiające trudności w byciu w relacji; doświadczające sytuacji kryzysowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowo – depresyjnych, psychosomatycznych, cierpią emocjonalnie oraz zmagają się z niską samooceną. Pomagam także rodzicom (trudności rodzinne, sytuacja okołorozwodowa) poprzez udzielanie wsparcia i konsultacji wychowawczych. Diagnozuję także trudności szkolne i rozwojowe uczniów. W swojej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
3 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty