EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Paweł Łowicki

Paweł Łowicki

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie psychologia. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: psychoterapia) oraz Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat filozofii). Uczestnik 6-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie analizy egzystencjalnej i logoterapii organizowanego przez prof. Alfrieda Längle z International Society for Logotherapy and Existential Analysis (GLE-International) i Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie, na I Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Lipno Sp. z.o.o., w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, w Warszawskim Towarzystwie Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi oraz na stażu klinicznym w Poradni Zdrowia Psychicznego „Educatio”.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Na spotkania zapraszam osoby doświadczające trudności związanych z kryzysami emocjonalnymi i egzystencjalnymi, problemami w kontaktach z innymi ludźmi, stratą, odrzuceniem, niskim poczuciem własnej wartości, brakiem satysfakcji i poczucia sensu życia, poczuciem pustki i bezsilności, brakiem zaufania i poczuciem wypalenia. Ponadto, do wspólnej pracy zapraszam osoby z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, a także wszystkie osoby, którym zależy na rozwoju osobowym oraz poprawie jakości własnego życia.

W pracy z drugim człowiekiem stawiam na autentyczne spotkanie. Człowieka postrzegam holistycznie, uwzględniając jego wymiar cielesny, psychiczny i duchowy (osobowy). Wierzę, że celem terapii jest osiągnięcie życie z wewnętrzną zgodą.

W wolnym czasie lubię podróżować i oglądać seriale dokumentalne.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414 lub skorzystaj z rejestracji ONLINE: Zapisz się na wizytę

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

google tag


Obecnie do tego specjalisty