EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Paweł Łowicki

Paweł Łowicki

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie psychologia. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: psychoterapia) oraz Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat filozofii). Uczestnik 6-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie analizy egzystencjalnej i logoterapii organizowanego przez prof. Alfrieda Längle z International Society for Logotherapy and Existential Analysis (GLE-International) i Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie, na I Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Lipno Sp. z.o.o., w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, w Warszawskim Towarzystwie Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi oraz na stażu klinicznym w Poradni Zdrowia Psychicznego „Educatio”.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Na spotkania zapraszam osoby doświadczające trudności związanych z kryzysami emocjonalnymi i egzystencjalnymi, problemami w kontaktach z innymi ludźmi, stratą, odrzuceniem, niskim poczuciem własnej wartości, brakiem satysfakcji i poczucia sensu życia, poczuciem pustki i bezsilności, brakiem zaufania i poczuciem wypalenia. Ponadto, do wspólnej pracy zapraszam osoby z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, a także wszystkie osoby, którym zależy na rozwoju osobowym oraz poprawie jakości własnego życia.

W pracy z drugim człowiekiem stawiam na autentyczne spotkanie. Człowieka postrzegam holistycznie, uwzględniając jego wymiar cielesny, psychiczny i duchowy (osobowy). Wierzę, że celem terapii jest osiągnięcie życie z wewnętrzną zgodą.

W wolnym czasie lubię podróżować i oglądać seriale dokumentalne.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414 lub skorzystaj z rejestracji ONLINE: Zapisz się na wizytę

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty