EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Monika Gochnia

Monika Gochnia

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, dzieci i młodzieży

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym (specjalizacja: psycholog kliniczny) oraz studiów podyplomowych z zakresu „Stosowanej Analizy Zachowania” przygotowujących do pracy z osobami cierpiącymi na różne zaburzenia zachowania i rozwoju. Swoją praktykę rozpoczęłam od pracy z dziećmi rozwijając ich kompetencje w trakcie Treningów Umiejętności Społecznych oraz indywidualnych spotkań w ramach programu „Ułatwiamy Życie z Nadpobudliwością”. Zdobyłam również uprawnienia Trenera TUS ukończywszy Szkołę TUS w Przystani Psychologicznej. Uczestniczyłam w szkoleniu TZA (Trening Zastępowania Agresji). Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego łączącego nurt poznawczo-behawioralny z założeniami Dialogu Motywującego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuję pod stałą superwizją, co umożliwia mi ciągłe rozwijanie swoich możliwości i polepszanie warsztatu pracy. Postępuję zgodnie z kodeksem etycznym

Doświadczenie zdobywałam na stażach w poradni psychologicznej, w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz na stażu klinicznym w Poradni Zdrowia Psychicznego „Educatio”.

Do wspólnych spotkań zapraszam dzieci od lat 6, młodzież, jak również osoby dorosłe. Zajmuję się pomaganiem osobom zmagającym się z:

  • nadpobudliwością, trudnościami w utrzymaniu koncentracji uwagi;
  • trudnościami w wyrażaniu emocji, przejawami zachowań agresywnych;
  • trudnościami w budowaniu relacji oraz komunikacji;
  • przewlekłym stresem;
  • poradzeniem sobie z wydarzeniami krytycznymi (np. rozwód, utrata bliskiej osoby, rozstanie)
  • zaniżoną samooceną;
  • lękami i fobiami;
  • zaburzeniami nastroju.

Prywatnie jestem miłośniczką natury – uwielbiam spacery po lesie, rowerowe wycieczki, chodzenie po górach czy żeglowanie. Wolne chwile lubię spędzać również przy dobrej muzyce i tańcu.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414 lub skorzystaj z rejestracji ONLINE: Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty