Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Marta Rudnik

Marta Rudnik

Marta Rudnik Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, na  Wydziale Psychologii, Specjalność psychologia zdrowia i psychoterapii. Aktualnie w trakcie szkolenia na Szkole Profesjonalnej Psychoterapii M.i J. Lelonkiewicz w Łodzi, ośrodku posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, które jest członkiem Polskiej Rady Psychoterapii oraz Polskiej Federacji Psychoterapii.

Doświadczenie zdobywała m.in. w prywatnym Gabinecie Pomocy Psychologicznej w Warszawie, Fundacji REVITA, Stowarzyszeniu Opiekunów i Przyjaciół Osób Upośledzonych Umysłowo w Otwocku, w Ad Dictum Niepublicznej Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej w Legionowie na rzecz OPS w Legionowie.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w wymiarze krótko- i długoterminowym, łącząc nurt BSFT i integratywny. Pracuje dziećmi od lat 9, z młodzieżą, osobami  dorosłymi , doświadczających w różnym wymiarze i spektrum trudności emocjonalnych, społecznych, rodzinnych, zawodowych, z zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonej samooceny, depresyjnymi, w kryzysie, konflikcie oraz z objawami stresu pourazowego i pacjentami onkologicznymi. Udziela wsparcia i pomaga osobom z utrudnionymi kontaktami społecznymi, doświadczającym poczucia osamotnienia, żałoby, stresu czy alienacji.

Pracuje w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu, skupionej na zasobach, pod stałą superwizją.

Jest redaktorem Polskiego Biuletynu BSFT i autorem artykułów specjalistycznych, członkiem PTP i PTPSR.

Aktywnie uczestniczy w corocznych Konferencjach Naukowych PTPSR, bierze udział w innych konferencjach naukowych, szkoleniach, warsztatach ( CMKP w Warszawie, PTS), stale dbając o własny rozwój i  naukę, której celem jest troska i poszanowanie Klienta.

Pracuję wg zasad ujętych w Ustawie o samorządzie zawodowym psychologów i zawodzie psychologa (8 czerwca 2001, Dz. U. Nr 73, poz. 763) oraz Kodeksie Etycznym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt