Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Marta Chrostowska

Marta Chrostowska

Psycholog Marta Chrostowska

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz trenerem umiejętności miękkich. Ukończyłam kierunek Psychologia ze specjalnościami Psychoedukacja i Psychoterapia zaburzeń seksualnych na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS (dawniej Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) w Warszawie.
Obecnie na tej samej uczelni doktoryzuję się w dziedzinie psychologii.

Pomagam pacjentom znajdującym się w kryzysie, poszukującym zmiany, stającym na życiowych rozdrożach. Udzielam wsparcia osobom indywidualnym zmagającym się z lękiem, depresją, nerwicami oraz innymi problemami. Pracuję także z parami, które znalazły się w trudnym momencie swojego związku, pragną poprawić swoją komunikację i zwiększyć satysfakcję ze wspólnego życia lub przechodzą przez proces leczenia niepłodności. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym pomagając przygotować się do porodu i wyzwań macierzyństwa od strony psychologicznej, zmierzyć się z lękiem przed porodem, baby bluesem czy depresją poporodową.

Pasjonuję się pracą z grupami prowadząc liczne warsztaty i szkolenia o tematyce psychologicznej oraz terapię grupową i grupy wsparcia.
Prywatnie jestem żoną wyjątkowego mężczyzny i mamą dwójki wesołych maluchów.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt