EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Kamila Arciszewska

Kamila Arciszewska

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog dziecięcy Kamila Arciszewska

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła specjalizacje z Postępowania z Osobami z Zaburzeniami Psychicznymi oraz Interwencji Kryzysowej.
Swoją edukację kontynuowała na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła studia podyplomowe z Psychologii Transportu oraz na University of Kent (Wielka Brytania), gdzie uczestniczyła w rocznym kursie psychologii klinicznej.

Ukończyła również całościowy czteroletni kurs Psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Specjalistycznego Szpitala im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej dzieci organizowane przez Ośrodek Psychoterapii Mały Książę oraz Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej.

Poza prowadzeniem prywatnej praktyki psychologicznej, doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na warszawskim Żoliborzu, jak również prowadząc treningi umiejętności społecznych i zajęcia rewalidacyjne dla dzieci. Odbyła również liczne staże i praktyki w placówkach medycznych, w tym SWZPZPOZ w Warszawie, II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bielany.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty