Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Ilona Lasota

Ilona Lasota

Psycholog Ilona Lasota

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym, Centrum CBT w Warszawie. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Terapia rodzin i małżeństw.
Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam m.in. w Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo. Zajmowałam się poradnictwem i interwencją kryzysową w ramach dyżurów w Telefonie Zaufania.
Obecnie współpracuję z Świętokrzyskim Ośrodkiem Terapii, gdzie zajmuję się prowadzeniem terapii oraz poradnictwem w Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego. Prowadzę również grupę wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym oraz osób współuzależnionych.
Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, głównie w zakresie: zaburzeń lękowych, nieśmiałości, depresji, nerwic, problemów w relacjach, zaburzeń adaptacyjnych, problemów związanych z niskim poczuciem wartości. Prowadzę również terapię par i małżeństw, które przeżywają kryzys w związku oraz dla tych, którzy pragną takich kryzysów uniknąć. W swojej pracy korzystam z metod podejścia poznawczo-behawioralnego oraz systemowego.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt