Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Dorota Rudnicka

Dorota Rudnicka

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawiorlanej. Psychologię ukończyłam na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności: psychologia kliniczna. Od początku swojej pracy zawodowej pracuję z rodzicami oraz dziećmi i młodzieżą.

Zapraszam serdecznie rodziców, dzieci od 7 roku życia, młodzież, a także młodych dorosłych. Pracuję z osobami, które potrzebują wsparcia w zakresie rozumienia własnych trudności natury psychicznej, odczuwają niskie poczucie własnej wartości, nie odczuwają satysfakcjonujących relacji rodzinnych, zawodowych, koleżeńskich. Współpracuję, również z osobami korzystającymi w codziennym życiu z komunikacji wspomagającej oraz alternatywnej AAC (PCS, Program Mówik, naturalne gesty).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodkach takich jak: Bródnowskie Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Pomost”, w Klubie Pacjenta „Promyk” prowadząc wsparcie psychologiczne dla osób będących w kryzysie psychicznym. Szkoły przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami w Warszawie, gdzie prowadziłam pomoc psychologiczną dla dzieci oraz młodzieży z niepełnosprawnościami sprzężonymi, oraz dla rodziców. Poradnia Interwencyjno – konsultacyjna „Monar”, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej dla osób uzależnionych będących w kryzysie bezdomności.

Obecnie współpracuję z rodzicami, dziećmi, młodzieżą oraz młodymi dorosłymi. Pracuję zgodnie z kodeksem etyki zawodowej dla psychologów/psychoterapeutów. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruję się zrozumieniem oraz empatią.

W wolnych chwilach lubię czytać literaturę fantasy, słuchać muzyki i spacerować.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag