Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Anna Szajkowska

Anna Szajkowska

Psycholog Anna Szajkowska

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji, członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pierwsze doświadczenia zawodowe jako terapeuta zdobywałam pracując z osobami ze spektrum autyzmu w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Terapeutów, a następnie w fundacji Instytut Rozwoju Terapii Autyzmu, którą założyłam razem z zespołem terapeutów i w której konsultuję pacjentów do dziś. Współpracuję także z Towarzystwem Pomocy Młodzieży, gdzie od dwóch lat prowadzę psychoterapię indywidualną.

Odbyłam także staże na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Powiatowego w Iławie oraz Oddziale Dziennym Psychiatrycznym GAWRA w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Ponad dwa lata byłam konsultantem w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym Instytutu Psychologii Zdrowia PTP prowadząc poradnictwo i interwencję kryzysową.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym pomagając osobom doświadczającym nadmiernego stresu, mającym problemy z lękiem, nastrojem, relacjami międzyludzkimi i rozmaitymi kryzysami życiowymi. Jestem także zwolenniczką pracy psychoterapeutycznej mającej na celu nie tylko przezwyciężanie już istniejących trudności, ale też będącej ścieżką rozwoju osobistego dla osób, które chcą uczyć się nowych kompetencji aby polepszać jakość swojego życia, pracy czy związku.

Stale poszerzam moje kompetencje uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej oraz psychoterapii.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt