Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Agnieszka Knap-Jabłońska

Agnieszka Knap-Jabłońska

Agnieszka Knap Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie poznawczo – behawioralnym (numer nadany certyfikatu to 741. Wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej po ukończeniu 4-letniej szkoły psychoterapeutycznej). Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W trosce o dobro moich klientów pracuję pod stałą superwizją. Przeszłam własną terapię szkoleniową.

Doskonaliłam swoje umiejętności w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego i Poradni Zdrowia Psychicznego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.
Do tej pory pracowałam między innymi w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi (Świetlica Socjoterapeutyczna), w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych w Łodzi, w Fundacji Centrum Praw Kobiet w Łodzi, w Hotelu Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Łodzi, w Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”, w Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym w Żurawicy, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla osób dorosłych w Przemyślu.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą lepiej poznać, zrozumieć i docenić siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał i zaakceptować siebie. Pomagam osobom, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, zaburzeń depresyjnych, są osobami współuzależnionymi, osobami uwikłanymi w sytuację przemocy w rodzinie, przeżywają kryzys życiowy, czują się zagubione, utraciły poczucie sensu i celu w życiu, przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach. Pracuję z osobami dorosłymi.

Wierzę, że każdy przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do harmonijnego życia.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag