EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Agnieszka Knap-Jabłońska

Agnieszka Knap-Jabłońska

psycholog,psychoterapeuta

Agnieszka Knap Psycholog, psychoterapeuta

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie poznawczo – behawioralnym (numer nadany certyfikatu to 741. Wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej po ukończeniu 4-letniej szkoły psychoterapeutycznej). Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W trosce o dobro moich klientów pracuję pod stałą superwizją. Przeszłam własną terapię szkoleniową.

Doskonaliłam swoje umiejętności w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego i Poradni Zdrowia Psychicznego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.
Do tej pory pracowałam między innymi w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi (Świetlica Socjoterapeutyczna), w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych w Łodzi, w Fundacji Centrum Praw Kobiet w Łodzi, w Hotelu Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Łodzi, w Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”, w Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym w Żurawicy, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla osób dorosłych w Przemyślu.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą lepiej poznać, zrozumieć i docenić siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał i zaakceptować siebie. Pomagam osobom, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, zaburzeń depresyjnych, są osobami współuzależnionymi, osobami uwikłanymi w sytuację przemocy w rodzinie, przeżywają kryzys życiowy, czują się zagubione, utraciły poczucie sensu i celu w życiu, przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach. Pracuję z osobami dorosłymi.

Wierzę, że każdy przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do harmonijnego życia.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty