EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Agnieszka Knap-Jabłońska

Agnieszka Knap-Jabłońska

psycholog,psychoterapeuta

Agnieszka Knap Psycholog, psychoterapeuta

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie poznawczo – behawioralnym (numer nadany certyfikatu to 741. Wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej po ukończeniu 4-letniej szkoły psychoterapeutycznej). Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W trosce o dobro moich klientów pracuję pod stałą superwizją. Przeszłam własną terapię szkoleniową.

Doskonaliłam swoje umiejętności w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego i Poradni Zdrowia Psychicznego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.
Do tej pory pracowałam między innymi w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi (Świetlica Socjoterapeutyczna), w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych w Łodzi, w Fundacji Centrum Praw Kobiet w Łodzi, w Hotelu Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Łodzi, w Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”, w Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym w Żurawicy, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla osób dorosłych w Przemyślu.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą lepiej poznać, zrozumieć i docenić siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał i zaakceptować siebie. Pomagam osobom, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, zaburzeń depresyjnych, są osobami współuzależnionymi, osobami uwikłanymi w sytuację przemocy w rodzinie, przeżywają kryzys życiowy, czują się zagubione, utraciły poczucie sensu i celu w życiu, przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach. Pracuję z osobami dorosłymi.

Wierzę, że każdy przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do harmonijnego życia.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

google tag


Obecnie do tego specjalisty