EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Oksana Czeberkus

Oksana Czeberkus

psycholog, psychoterapeuta

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz podyplomowych studiów kwalifikacyjnych z przygotowania pedagogicznego na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywałam w placówkach przedszkolnych, zajmując się terapią indywidualną i grupową, a także w poradni psychologiczno – pedagogicznej, gdzie prowadziłam terapię indywidualną, konsultacje psychologiczne, uczestniczyłam w procesach diagnostycznych w kierunku całościowych zaburzeń rozwojowych, wykonywałam badania inteligencji u dzieci, a także badania pamięci osób starszych. Odbyłam szkolenia w zakresie komunikacji wspomagającej i alternatywnej AAC, diagnozy, terapii oraz zachowań trudnych osób z autyzmem i zespołem Aspergera, treningu umiejętności społecznych, terapii ręki, muzykoterapii oraz pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą w nurcie poznawczym.

Obecnie jestem w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Centrum CBT-EDU. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej.

W Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO zajmuję się psychoterapią indywidualną dzieci od 7 r.ż, młodzieży i dorosłych. Przyjmuję pacjentów na konsultacje psychologiczne, prowadzę również diagnozy psychologiczne dzieci.

Na psychoterapię indywidualną zapraszam osoby z problemami w relacjach, trudnościami z samoakceptacją, niskim poczuciem własnej wartości, obniżonym nastrojem, a także osoby w kryzysie. Przyjmuje pacjentów z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami adaptacyjnymi oraz osoby przeżywające długotrwały stres.

Udzielam wsparcia rodzicom dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Zapraszam również na konsultację rodziców, którzy są zaniepokojeni przebiegiem rozwoju swojego dziecka, zauważają trudności w sferze poznawczej, emocjonalnej lub społecznej.

W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście i wielowymiarowe spojrzenie na pojawiające się trudności. W swojej pracy dążę do stworzenia pacjentowi bezpiecznej przestrzeni, pełnej zrozumienia, zaufania i tolerancji. Kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, a swoją pracę poddaje superwizji.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty