Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Katarzyna Radgowska

Katarzyna Radgowska

Katarzyna Radgowska Psycholog, specjalność neuropsychologia

Psycholog, specjalność neuropsychologia

Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna i neuropsychologia oraz podyplomowych studiów kwalifikacyjnych Diagnoza i terapia neuropsychologiczna na Uniwersytecie im. Marii Curie Skłodowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w  Szpitalu Neuropsychiatrycznym oraz  Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie a także w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (Samodzielny Publiczny Psychiatryczny ZOZ w Choroszczy). W latach 2008 – 2012 koordynowała oraz prowadziła zajęcia na oddziałach psychiatrycznych w Lublinie i Choroszczy jako psycholog, terapeuta zajęciowy oraz wolontariusz.

Od kilku lat prowadzi praktykę psychologiczną w Warszawie dodatkowo zdobywając wiedzę na konferencjach i szkoleniach z zakresu neurologii, psychiatrii, neuropsychologii i psychologii klinicznej w kraju i za granicą. Pracowała w oddziałach dziennych dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera, chorobę Parkinsona oraz zmagających się ze skutkami udarów i urazów mózgu. Obecnie pracuje również w placówce prowadzącej międzynarodowe badania kliniczne w chorobach: Alzheimera, Parkinsona i stwardnieniu rozsianym.

Z Poradnią Zdrowia Psychicznego EDUCATIO współpracuje od 2013 roku. W swojej praktyce zajmuje się szczegółową diagnozą i rehabilitacją osób dorosłych doświadczających zaburzeń poznawczych (problemy z pamięcią, uwagą, myśleniem, rozwiązywaniem problemów, zaburzenia językowe, zaburzenia wykonawcze) o różnym podłożu (neurodegeneracyjnym, pourazowym, poudarowym) a także tworzeniem programów profilaktycznych dla osób po 50. roku życia. Szczególne miejsce w jej pracy zajmują seniorzy oraz ich najbliższe otoczenie – rodziny i opiekunowie. Z myślą o kompleksowej opiece nad rodzinami pacjentów z chorobą otępienną tworzy warsztaty psychoedukacyjne dla placówek opiekuńczych, rodzin i pacjentów oraz treningi funkcji poznawczych dla osób starszych.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt