EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Monika Kocevska – Czyżma

Monika Kocevska - Czyżma

psycholog, psychoterapeuta

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem psychologiem w trakcie szkolenia z psychoterapii humanistycznej Intra. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim o specjalizacji psychologia kliniczna w 2007 r. Zdobyłam wiele certyfikatów, w tym m.in. z „Tworzenia kontraktów terapeutycznych”, z „Metody przeprowadzania klinicznego wywiadu”, z „Problematyki i diagnozy mutyzmu wybiórczego”, z „Teorii przywiązania” oraz Certyfikat z „Diagnozowania i pracy z Dzieckiem z FAS w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W 2015 r ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka – kierunek pomoc pedagogiczno-psychologiczna i interwencja kryzysowa.

Pracuję z osobami dorosłymi z zaburzeniami lękowymi, depresją i zaburzeniami nastroju, w sytuacjach kryzysowych i codziennych trudnościach. 

Swoje doświadczenie  zawodowe i psychoterapeutyczne zdobywałam  jako Wykładowca Psychologii  w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi, w Środowiskowym Domu Samopomocy w Warszawie ul. Wincentego 85, w Ośrodku Adopcyjnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci , w Ośrodku terapeutycznym przy ul. Grottgera 25a, oraz w trakcie stażu na Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.
Swoją pracę opieram na empatii, zrozumieniu oraz pełnej akceptacji – pozwala mi to zapewnić wsparcie, które jest tak ważne w sytuacjach kryzysowych czy też rozwiązaniu codziennych trudności. 
 
Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

 

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych „psycholog warszawa” lub online w ramach wizyt „psycholog online

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty