Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Marta Mikulska

Marta Mikulska

Psycholog Legionowo Marta Mikulska

Psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją psychoterapia. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie humanistycznym w Szkole Psychoterapii Ośrodka Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie.

Doświadczenie zdobyłam m. in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie, Szpitalu Nowowiejskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, Telefonie Zaufania 116 123 dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym oraz Stowarzyszeniu „Lambda”.

Podczas wizyt terapeutycznych towarzyszę moim rozmówcom w poznawaniu siebie, swoich osobistych doświadczeń, a także w rozpoznawaniu własnych potrzeb oraz pragnień.  Jestem gotowa uważnie podążać za rozmówcą w poszukiwaniu jego rozwiązań. Staram się z szacunkiem i ze zrozumieniem odpowiadać na wyrażane emocje, jednocześnie akceptując indywidualność klienta, jego odrębność oraz tempo zmian.

„W terapii najważniejsza jest relacja – to ona uzdrawia”. Irvin D. Yalom

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt