Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Maria Snarska

Maria Snarska

Psycholog Legionowo Maria Snarska

Psycholog, psychoterapeuta,

Jestem absolwentką wydziału psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapii systemowej w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne – Ośrodku Terapii Systemowej w Krakowie. Obecnie w trakcie przygotowań do certyfikacji PTP.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zdobyłam m.in.: na Oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych w Centrum Psychoterapii, Szpital Psychiatryczny SWZPZPOZ Nowowiejska; w Stowarzyszeniu dla Rodzin – pracując z młodzieżą doświadczającą trudności okresu dojrzewania, a także prowadząc terapię rodzin i par. Wiedzę i doświadczenie niezbędne w pracy z młodym człowiekiem zdobyłam w trakcie dwuletniego stażu w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii (MOP). Jako terapeuta współpracuję z fundacją zajmującą się leczeniem i pomocą w zaburzeniach odżywiania (jadłowstręt psychiczny, anoreksja, bulimia).

W swojej praktyce terapeutycznej najczęściej spotykam osoby cierpiące z powodu: zaburzeń nastroju, stanów lękowych, trudności w relacjach, poczucia osamotnienia. Jako terapeuta systemowy prowadzę terapię rodzin (omawianie konfliktów wewnątrz systemu rodzinnego, radzenie sobie z utratami, rozwiązywanie konfliktów), terapię par ( m.in.: konflikty między partnerami, kryzysy małżeńskie), a także indywidualną terapię młodzieży (problemy okresu dojrzewania, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia osobowości) i osób dorosłych.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt