Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Klaudia Łozińska

Klaudia Łozińska

Klaudia Łozińska Psycholog, psychoterapeuta, pedagog

Psycholog, psychoterapeuta, pedagog

Absolwentka pedagogiki ze specjalnością resocjalizacja społecznie nieprzystosowanych Wyższej Szkoły Nauk Społecznych- PEDAGOGIUM w Warszawie. Aktualnie jest w trakcie trzeciego roku czteroletniego atestowanego przez PTP kursu Psychoterapii Systemowej prowadzonego przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie. W Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ulicy Dzielnej w Warszawie współprowadzi terapie rodzinne oraz terapie par w roli koterapeuty.  Posiada również doświadczenie w prowadzeniu spotkań terapeutycznych par.

Wybór drogi zawodowej, jako psychoterapeuty był oczywistą kontynuacją jej skoncentrowania na problemach społecznego nieprzystosowania i chęci pomocy w pokonywaniu trudności życiowych na różnych obszarach, z którymi spotykała się w pracy pedagoga. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami, dziećmi i młodzieżą m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej „KOŁO” oraz w Zespole Ognisk Wychowawczych. Dzięki szerokiemu doświadczeniu na różnych obszarach pracy z osobami, które potrzebują różnej pomocy stała się psychoterapeutą uwrażliwionym na potrzeby, trudności oraz kryzysy, jakie może przeżywać rodzina z dziećmi lub para małżeńska/partnerska.

Pracuje z parami i rodzinami w oparciu o nurt psychoterapii systemowej. Pomaga osobom, które przeżywają kryzys w relacji małżeńskiej /partnerskiej lub w roli rodzicielskiej. Tak, aby proces zmiany był bardziej zrozumiały, świadomy i łatwiejszy do przejścia.

Pasja do pracy i ciągła chęć doskonalenia zawodowego i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy psychoterapeuty sprawiają, że ciągle się dokształca- uczestniczy w kursach, konferencjach
i szkoleniach, aby być lepszą w swojej pracy i jak najlepiej odpowiadać na zapotrzebowania osób, które zgłaszają się po pomoc.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag