EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

pedagog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin, psychoterapeuta uzależnień

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Prowadzę konsultacje i psychoterapię w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Jestem specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, a także uczestniczę w Czteroletnim Szkoleniu w Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Z wykształcenia jestem pedagogiem, po studiach uczestniczyłam w dwuletnim stażu organizowanym przez Fundację Bene Vobis i Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii MOP w Warszawie.  Ukończyłam I i II stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań.

 

Zapraszam na spotkania terapeutyczne, by lepiej poznać, zaakceptować i zrozumieć siebie, odkryć swoje kompetencje, zasoby, emocje i idące za nimi potrzeby. Poprawić ważne dla siebie relacje, popracować nad poczuciem własnej wartości, a także zmierzyć się z lękami, frustracją, brakiem wiary w siebie, obniżonym nastrojem. Wspieram osoby uzależnione i współuzależnione w procesie zmiany.
Pracuję z rodzinami wspierając rodziców w kształtowaniu i odkrywaniu umiejętności wychowawczych. Z pełną wiarą w dzisiejszą młodzież motywuję i pomagam nastolatkom w budowaniu własnej autonomii, akceptacji i siły potrzebnej do pokonywania trudności.

Prowadzę warsztaty dla kobiet – czas i przestrzeń na energię kobiecości, harmonię, wewnętrzną moc, samoakceptację, świadomość własnych potrzeb, granic. Przekraczanie schematów i ograniczeń. Kobiece flow.

W pracy z Klientem bardzo ważna jest dla mnie autentyczna relacja terapeutyczna, którą rozumiem jako bezpieczną, opartą na zaufaniu przestrzeń do doświadczania, czucia i sięgania po zmianę. Dbam o aurę spotkania zapewniając atmosferę pełną akceptacji, empatii, zrozumienia i tolerancji.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie leśna kobieta, mama, miłośniczka wszelkich 4 – łap, propagatorka języka żyrafy, stale podejmująca wyzwania komunikacji empatii 🙂

LGBT friendly

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

 

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych „psycholog warszawa” lub online w ramach wizyt „psycholog online

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty