EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Ewa Czerwińska

Ewa Czerwińska

psycholog, psychoterapeuta TSR

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem psychologiem specjalności klinicznej, pracującym w oparciu o metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego SWPS w Warszawie ze specjalnością Psychologia kliniczna i zdrowia. Ukończyłam również podyplomowe studia o specjalności Praktyczna psychologia społeczna na Uniwersytecie Humanistyczno – Społecznym SWPS w Warszawie. Jestem absolwentką kursu I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie, a obecnie w trakcie szkolenia II stopnia. Ukończyłam kurs metody Kids’Skills („Dam radę” oraz „Jestem z Ciebie dumny”) uzyskując tytuł praktyka.

Umiejętności praktyczne zdobywałam między innymi podczas stażu w poradni psychoterapii Grupa Synapsis oraz w Przystani Psychologicznej jako współprowadząca zajęcia z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych. Od kilku lat jestem wolontariuszem Fundacji „Dobrze, że jesteś” i wspieram pacjentów onkologicznych przebywających na oddziałach szpitalnych Centrum Onkologii w Warszawie.
Swoją wiedzę poszerzam biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach dotyczących pomocy psychoterapeutycznej.

Moją pasją i największą motywacją od zawsze była praca z ludźmi. Przez wiele lat pracowałam w międzynarodowym środowisku poznając i budując relacje z różnymi osobami. W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej i dyskretnej przestrzeni, jako podstawy do budowania relacji opartej na współpracy i zaufaniu. W mojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa.

Zapraszam wszystkich poszukujących zrozumienia i wsparcia, doświadczających zaburzeń nastroju, trudności w relacjach, niskiego poczucia własnej wartości. Swoją pomoc kieruję do osób cierpiących z powodu zaburzeń lękowych, odczuwających ból związany ze stratą, przeżywających kryzys życiowy, które chcą poprawić jakość swojego życia.

Pracuję z młodzieżą od 13 roku życia, z parami, z osobami dorosłymi.

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty