Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Kamila Kuprowska – Stępień

Kamila Kuprowska – Stępień

Kamila Kuprowska-Stępień Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Ukończyła psychologię kliniczną dzieci i młodzieży w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (dyplom z wyróżnieniem). Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Zawodowo związana z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, gdzie zajmuje się kompleksową diagnozą i terapią dzieci w wieku przedszkolnym. Współpracując z warszawskimi przedszkolami wspiera rozwój dzieci niepełnosprawnych. Aktywna uczestniczka licznych konferencji krajowych i zagranicznych, m.in.: „Neuroplasticity and Cognitive Modifiablility” w Jerozolimie oraz 10. International Congress Autism – Europe w Budapeszcie. Odbyła 2-letni staż kliniczny w Fundacji Synapsis zyskując uprawnienia do prowadzenia działań diagnostycznych oraz terapeutycznych z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z Zespołem Aspergera.
Posiada doświadczenie w pracy grupowej poprzez prowadzenie Treningu Umiejętności Społecznych, Treningu Zastępowania Agresji oraz innych grup dla dzieci zagrożonych nieprzystosowaniem społecznym, trudnościami w sferze społeczno-emocjonalnej.
Prowadzi warsztaty umiejętności rodzicielskich, podczas których dzieli się praktyczną wiedzą na temat rozwoju dziecka. Zarówno w pracy indywidualnej oraz grupowej identyfikuje się z nurtem systemowym. Na każdego człowieka – małego czy dużego patrzy holistycznie, zwracając uwagę na różne konteksty jego życia. W wolnym czasie podziwia arcydzieła współczesnej kinematografii.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt