Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Kamila Arciszewska

Kamila Arciszewska

Psycholog dziecięcy Kamila Arciszewska

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalność Społeczna Psychologia Kliniczna. Ukończone specjalizacje z Postępowania z Osobami z Zaburzeniami Psychicznymi oraz Interwencja Kryzysowa.
Swoją edukację kontynuowała na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła studia podyplomowe z Psychologii Transportu oraz na University of Kent (Wielka Brytania), gdzie ukończyła roczny kurs psychologii klinicznej.
Obecnie w trakcie czteroletniego kursu Psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Specjalistycznego Szpitala im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Poza prowadzeniem prywatnej praktyki psychologicznej, doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na warszawskim Żoliborzu, jak również prowadząc treningi umiejętności społecznych i zajęcia rewalidacyjne dla dzieci. Odbyła również liczne staże i praktyki w placówkach medycznych, w tym SWZPZPOZ w Warszawie, II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bielany.
Specjalizuje się w psychoterapii  w nurcie psychodynamicznym i w tej konwencji koncentruje się na pracy głównie z pacjentami z zaburzeniami nerwicowymi, depresyjnymi , odżywiania, zaburzeniami po stresie pourazowym oraz zaburzeniami osobowości.
Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt