EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Paulina Senator

Paulina Senator

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Paulina Senator Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU posiadającej rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), członka EuropeanAssociation for Behavioural and CognitiveTherapies (EABCT). Ukończyła ponadto studia podyplomowe Negocjacje w sytuacjach kryzysowych w PEDAGOGIUM Szkole Wyższej Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego Dziecięcego Szpitala Klinicznego „Litewska” w Warszawie, zajmując się diagnozą psychologiczną, pracą terapeutyczną oraz prowadząc Warsztaty dla rodziców dzieci z ADHD, w Centrum Neurorehabilitacji im. Z. i J. Dziurkowskich, pracując z dziećmi z zaburzeniami w rozwoju, jak również na Oddziale Psychiatrycznym IV Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Dziennym Nerwic Przychodni WAT oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Radzyminie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Swoją wiedzę i umiejętności doskonali, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii i psychoterapii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).W swojej pracy przestrzega standardów zawartych w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Zajmuje się pomocą psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną zaburzeń nastroju, lękowych, odżywiania, zachowania i osobowości, jak również trudności z zakresu samooceny i relacji społecznych. Pracuje również z osobami z przewlekłymi chorobami somatycznymi, m.in. cukrzycą, astmą oskrzelową, chorobą nowotworową.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty