Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Paulina Senator

Paulina Senator

Paulina Senator Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU posiadającej rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), członka EuropeanAssociation for Behavioural and CognitiveTherapies (EABCT). Ukończyła ponadto studia podyplomowe Negocjacje w sytuacjach kryzysowych w PEDAGOGIUM Szkole Wyższej Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego Dziecięcego Szpitala Klinicznego „Litewska” w Warszawie, zajmując się diagnozą psychologiczną, pracą terapeutyczną oraz prowadząc Warsztaty dla rodziców dzieci z ADHD, w Centrum Neurorehabilitacji im. Z. i J. Dziurkowskich, pracując z dziećmi z zaburzeniami w rozwoju, jak również na Oddziale Psychiatrycznym IV Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Dziennym Nerwic Przychodni WAT oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Radzyminie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Swoją wiedzę i umiejętności doskonali, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii i psychoterapii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).W swojej pracy przestrzega standardów zawartych w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Zajmuje się pomocą psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną zaburzeń nastroju, lękowych, odżywiania, zachowania i osobowości, jak również trudności z zakresu samooceny i relacji społecznych. Pracuje również z osobami z przewlekłymi chorobami somatycznymi, m.in. cukrzycą, astmą oskrzelową, chorobą nowotworową.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag