Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Maksymiliana Żaczek

Maksymiliana Żaczek

psycholog dziecięcy legionowo

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalność Psychologia Kliniczna.
Obecnie psychoterapeuta poznawczo – behawioralny w trakcie czteroletniej szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej.

Swoją pracę opiera na budowaniu szczerej relacji z dziećmi i ich rodzinami oraz skoncentrowaniu się na wspólnie wypracowanych celach terapeutycznych. Pracuje pod stałą superwizją w nurcie poznawczo – behawioralnym.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując w prywatnych poradniach psychologiczno – pedagogicznych, w ośrodkach aktywizacji i reintegracji osób wykluczonych społecznie, w domach samotnej matki, stowarzyszeniach pracujących z ofiarami przestępstw oraz dotkniętych przemocą, w szpitalu, jak również w gabinetach prywatnych prowadząc terapie indywidualne, grupowe oraz rodzinne.
Nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną dzieci i młodzieży, diagnozą zaburzeń, niwelowaniem zachowań dysfunkcyjnych. Na co dzień pracuje z zaburzeniami rozwojowymi i emocjonalnymi (lękowymi, nerwicowymi, depresyjnymi), fobią, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej, zaburzeniami zachowania i agresji, autyzmem, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami w nauce, trudnościami w relacjach i problemami w komunikowaniu się rodziców z dziećmi. Prowadzi również terapię dzieci i rodziców doświadczonych chorobą nowotworową, dzieci z rozbitych rodzin, maltretowanych, wykorzystywanych seksualnie, bądź takich, które dotknęła przemoc w domu lub szkole.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag