Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Katarzyna Maria Kajak – Serafin

Katarzyna Maria Kajak - Serafin

Psycholog dziecięcy Katarzyna Kajak-Serafin

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Absolwentka Wydziału Psychologii – specjalność Psychologia Kliniczna w WSFiZ w Warszawie. Ukończyła 4-letnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w jednym z najlepszych w Polsce ośrodków, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Obecnie w procesie certyfikacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w takich ośrodkach jak: Oddział Psychiatryczny Dzienny i Zamknięty w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie, Gminne Punkty Konsultacyjne, Akademia Aktywnej Edukacji Montessori w Konstancin – Jeziornej oraz wielu placówkach oświatowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Prowadziła prywatny gabinet psychoterapeutyczny ukierunkowany na pracę z dziećmi i młodzieżą, w którym odbywały się terapie indywidualne, konsultacje psychologiczne dla rodziców oraz zajęcia wspierające rozwój dziecka. Była autorem oraz prowadzącą licznych szkoleń i warsztatów dla dzieci, młodzieży i rodziców.
Obecnie zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualną młodzieży i osób dorosłych. Prowadzi również konsultacje psychologiczne oraz warsztaty i grupy psychoterapeutyczne.

Zajmuje się wsparciem osób m. in. z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami osobowości. Oferuje wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych oraz trudnościach wynikających z rodzicielstwa.
Nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej.
Postępuje zgodnie z kodeksem etyki zawody psychologa, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Staram się wykorzystywać zdobytą wiedzę nie tylko podczas prowadzenia terapii, ale również w życiu osobistym. W wolnych chwilach rysuję, maluję i szyję przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag