Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Joanna Mołoniewicz

Joanna Mołoniewicz

psycholog dziecięcy legionowo

Psycholog dzieci, młodzieży, pedagog

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii (specjalizacja psychologia kliniczna) oraz międzywydziałowego studium pedagogicznego na Uniwersytecie SWPS. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących pracy z dziećmi oraz z młodzieżą (m.in „Mutyzm Selektywny – pomoc psychologiczna dla dziecka i jego rodziny”, „Śmierć i żałoba – jak dzieci w różnym wieku znoszą śmierć i żałobę i jak można im pomóc.”, „Mediacje w szkole – trening mediacyjny w zakresie mediacji szkolnych”, „Terapia dysleksji u dzieci z deficytem fonologicznym” i inne.).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Pogotowiu Opiekuńczym nr 2 w Warszawie (praca z trudną młodzieżą, z dziećmi z rodzin patologicznych oraz wspieranie rodzin w procesie powrotu dziecka do domu). Od kilku lat pracuję w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warszawie, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą (terapia indywidualna i grupowa). Cały czas staram się podnosić swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i konferencjach tematycznych.

Mam bogate doświadczenie w zakresie diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży na każdym etapie edukacji – m.in. diagnoza: możliwości intelektualnych, trudności w funkcjonowaniu indywidualnym i społecznym oraz trudności szkolnych, (w tym specyficznych trudności w uczeniu się – dysleksja) . Ponadto udzielam konsultacji i porad dla rodziców i opiekunów (trudności rodzinne, szkolne, problemy w relacjach rówieśniczych itp.). W swojej pracy zawsze postępuję zgodnie z kodeksem etycznym, a na pierwszym miejscu stawiam dobro i komfort psychiczny pacjenta.

Wolny czas najchętniej spędzam na zabawie i spacerach ze swoim psem (w towarzystwie męża).

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag