Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Beata Choroszewska

Beata Choroszewska

psycholog dziecięcy legionowo

Psycholog dziecięcy

Dyplom magistra psychologii (specjalność psychologia kliniczna i osobowości) uzyskała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na tej samej uczelni obroniła tytuł Oligofrenopedagoga i Tyflopedagoga. Jest absolwentką kursu „Psychoterapia poznawczo-behawioralna dla dzieci i młodzieży w Centrum Cognitive & Behavioral Therapy oraz „Podstawy Psychoterapii Systemowej” w Ośrodku psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Na co dzień pracuje na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, gdzie prowadzi psychoterapię dzieci w wieku 2-8 lat. Zakres problematyki, z jaką spotyka się
w pracy klinicznej to: całościowe zaburzenia rozwoju (autyzm, Zespół Aspergera), zaburzenia zachowania i emocji, trudności w relacjach z rówieśnikami, problemy wychowawcze.

Poza praktyką kliniczną prowadzi również działalność szkoleniową i dydaktyczną. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych przedmiotów z zakresu psychologii klinicznej dziecka oraz prowadzi kursy dla nauczycieli, podnoszące kwalifikacje w pracy z dzieckiem z całościowymi zaburzeniami rozwoju.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt