Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Anna Choroszewicz

Anna Choroszewicz

Anna Choroszewicz psycholog dziecięcy

Psycholog młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia w CTPB w Warszawie. Ukończyłam z wyróżnieniem psychologię na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją z psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zdobywałam m.in. w:
– Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii, gdzie prowadziłam diagnozę psychologiczną pacjentów oraz brałam udział w grupowych zajęciach terapeutycznych;
– Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo, gdzie zajmowałam się poradnictwem, prowadzeniem konsultacji dla par i rodzin oraz interwencją kryzysową w ramach dyżurów w Telefonie Zaufania;
– Fundacji Centrum Integracja prowadząc poradnictwo psychologiczne dla osób z niepełnosprawnością;
– Akademickim Ośrodku Psychoterapii.

Wiedzę i doświadczenie potrzebne w pracy z młodzieżą zdobywałam w ramach współpracy z oddziałem psychiatrii dzieci i młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym dla osób dorosłych oraz młodzieży, głównie w zakresie: zaburzeń lękowych, stresu adaptacyjnego i pourazowego, depresji, niskiej samooceny, trudności w relacjach, poczucia osamotnienia, kryzysów życiowych. Zajmuję się także terapią par, które doświadczają problemów w związku, mają trudność z komunikacją, zaangażowaniem się w relację, przeżywają kryzys. Zapraszam również osoby, które traktują psychoterapię jako sposób na lepsze poznanie siebie, możliwość pełniejszego rozwoju i samorealizacji. Oprócz psychoterapii prowadzę spotkania o charakterze konsultacyjnym oraz diagnostycznym.

W swojej pracy przestrzegam zasad zawartych w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej a także stale poszerzam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt