Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Aneta Pietraszek

Aneta Pietraszek

Psycholog dziecięcy Legionowo

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Laureatka stypendium Rektora dla najlepszych studentów – specjalizacja psychoterapia. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego certyfikującego kursu psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie przy Oxford Cognitive Therapy Centre.

Doświadczenie zdobywałam podczas licznych staży, m.in. w Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży IPiN, Klinice Psychiatrii, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Fundacji Synapsis, Psychotraumatologii i Stresu Bojowego WIM. Realizowałam również projekt oparty na pracy indywidualne i grupowej z osobami w kryzysie bezdomności w Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej.

Swoją pomoc i wsparcie realizuję przez prowadzoną terapię indywidualną dla młodzieży i osób dorosłych oraz terapię dla par. Pracuję z osobami doświadczającymi depresji, zaburzeń lękowych, niskiego poczucia własnej wartości, trudności interpersonalnych czy zaburzeń adaptacyjnych. Ponadto, prowadzę psychoedukację w zakresie umiejętności wychowawczych i profilaktyki stresu.

Pracuję pod stałą superwizją.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt