Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Agata Gutarewicz

Agata Gutarewicz

Psycholog Agata Gutarewicz

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Doświadczenie zawodowe na stanowisku psychologa i terapeuty zdobywałam pracując w prywatnych ośrodkach terapeutycznych, fundacjach dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a także w Domu Pomocy Społecznej, szkole podstawowej oraz przedszkolu z grupami integracyjnymi. Aktualnie psycholog na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii.
Posiadam uprawnienia do przeprowadzania diagnozy oraz terapii zaburzeń ze spektrum autyzmu, prowadzenia zajęć muzykoterapii, terapii metodą Integracji Sensorycznej, Treningu Umiejętności Społecznych oraz rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Psychoterapeuta trakcie IV-go roku kształcenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Specjalizuję się w pracy terapeutycznej w nurcie poznawczo-behawioralnym z rodzinami oraz dziećmi w wieku od 2 do 18 roku życia.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt