EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Weronika Wadowska

Weronika Wadowska

psycholog, socjoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

psycholog dzieci i młodzieży

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Ukończyłam studia z Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, Studia podyplomowe z przygotowanie pedagogicznego, odbyłam zajęcia w Szkole treningu i warsztatu psychologicznego INTRA oraz ukończyłam szkołę Socjoterapii w Centrum Wspierania Rodzin, a także brałam udział w szkoleniach takich jak: poznawanie technik pracy Coach w Nationale Federation of NeuroLinguistic Programming, mediacje rodzinne i rówieśnicze.

Wiedzę i doświadczenie nabyłam w trakcie staży i praktyk w szkołach, poradniach psychologicznych oraz w trakcie wieloletniej pracy jako wychowawca, psycholog i kierownik świetlicy socjoterapeutycznej na warszawskiej Pradze, gdzie prowadziłam grupy socjoterapeutyczne, poradnie dla dzieci, młodzieży i rodziców. Organizowałam warsztaty, projekty rozwojowe, wyjazdy socjoterapeutyczne dzieci i młodzieży. W mojej pracy psychologa, skupiam się na szukaniu mocnych i słabych stron oraz na odnajdowaniu potencjału własnego i wiary w siebie, poprzez pozytywne doświadczenia i wgląd we własne doświadczenia.

Jako specjalista psycholog pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz z dorosłymi. Pomagam w pracy z lękami, w wychodzeniu i radzeniu sobie z kryzysami życiowymi, przełamywaniu niskiego poczucia własnej wartości, odnajdowaniu motywacji życiowej, czy odzyskiwaniu równowagi życiowej i realizowaniu własnych celów. W swojej pracy zwracam uwagę na indywidualne potrzeby Klienta, jego możliwości i zasoby, dzięki którym staram się zbudować relację pomocną w zrozumieniu siebie, otworzeniu się na nowe możliwości, czy dostrzeżeniu szerszej perspektywy umożliwiającej poradzenie i zrozumiecie trudnych sytuacji i ograniczeń. W pracy z dziećmi bazuję na relacji, budowaniu zaufania, odnajdowaniu własnych zasobów, dzięki którym dziecko ma szansę na poradzenie sobie z wyzwaniami, jakie przed nim stoją.

Wierzę, że każde dziecko jest zdolne i mądre, trzeba tylko odpowiednio je wzmocnić i zrozumieć oraz pokazać inny, nowy schemat zachowania dający mu moc i bezpieczeństwo.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach, które podnoszą moje kwalifikacje.

 

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych „psycholog warszawa” lub online w ramach wizyt „psycholog online

 

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty