Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Katarzyna Borkowska

Katarzyna Borkowska

Psycholog Katarzyna Borkowska

Psycholog, psychoterapeuta

Ukończyłam studia psychologiczne na specjalizacji psychoterapia i terapia seksualna w WSFiZ w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie trzeciego roku szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym w OPS w Krakowie. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu pomocy terapeutycznej i diagnozy dzieci i młodzieży. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu psychologii i psychoterapii.
Pracuje pod stałą superwizją, zgodnie z Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologów PTP.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując i odbywając staże w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu, Poradniach Psychologiczno – Pedagogicznych, Szkołach, Przedszkolach oraz Placówkach Pomocowych (Dom Dziecka). Pracowałam z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym, Przedszkolach specjalnych i integracyjnych. Zajmowałam się diagnozą dziecka niepełnosprawnego w celach opiniowania i orzecznictwa.

Swoją pomoc kieruję do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców pomagając w codziennych trudnościach i dylematach. Wspieram rodziny w kryzysie, mające trudności w relacjach z drugim człowiekiem, trudności w komunikacji. W swojej pracy staram się pokazać szerszy kontekst zgłaszanej trudności a każdego pacjenta traktować indywidualnie i ze zrozumieniem. Podkreślam znaczenie systemów wychowawczych i oddziaływań międzyludzkich na funkcjonowanie człowieka. Wspieram osoby z objawami depresji, lęku, zaburzeń odżywiania. Pomagam w kryzysach związanych z adolescencją, rozwodem, przeżytą traumą. Prowadzę terapię dla osób z trudnościami emocjonalnymi i w kontaktach społecznych.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt