Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Klaudia Mezglewska

Klaudia Mezglewska

Psycholog dzieci i młodzieży, Trener Umiejętności Społecznych, Seksuolog kliniczny w trakcie specjalizacji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z zakresu psychologii. W trakcie studiów odbyłam przygotowanie pedagogiczne upoważniające do pracy w placówkach oświatowych oraz zrealizowałam kurs przygotowujący do pracy trenera umiejętności psychospołecznych. W najbliższym czasie ukończę 2-letnie studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie – kierunek seksuologia kliniczna.

Od początku swojej pracy zawodowej pracuję z rodzicami oraz dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując i odbywając praktyki w szkole, przedszkolu terapeutycznym, placówkach opiekuńczo -wychowawczych. Ukończyłam liczne szkolenia, m.in. z zakresu diagnozy psychofizycznej dziecka, psychopedagogiki traumy, depresji dzieci i młodzieży, rozwiązywania konfliktów.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą doświadczającymi różnego rodzaju trudności, m.in. stanów lękowych, deficytów w zakresie radzenia sobie z emocjami, niskim poczuciem własnej wartości, jak również problemami w zakresie definiowania własnej tożsamości oraz rozwijania kompetencji interpersonalnych. Swoją pracę poddaję superwizji, poszerzam własne kompetencje uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach.

Praca na stanowisku psychologa daje mi wiele satysfakcji, staram się indywidualnie podchodzić do każdej osoby, z którą mam przyjemność współpracować.

Oferuję wsparcie dzieciom i młodzieży do 18 roku życia z różnego rodzaju problemami natury psychologicznej i seksuologicznej. Zachęcam również rodziców do uczestniczenia w prowadzonych przeze mnie konsultacjach i poradnictwie psychologicznym.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag