Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Katarzyna Brejnakowska

Katarzyna Brejnakowska

Psycholog dzieci i młodzieży, psychodietetyk

Jestem Psychologiem oraz Dietetykiem. Studia psychologiczne ze specjalizacją zdrowia i niepełnosprawności realizowałam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W trakcie 5-letniego toku studiów odbyłam przygotowanie pedagogiczne upoważniające do pracy w placówkach oświatowych jako Psycholog szkolny oraz zrealizowałam 2-letni kurs przygotowujący do pracy trenera (prowadzenie warsztatów i szkoleń z umiejętności psychospołecznych).

Jestem również absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w ramach studiów podyplomowych zdobyłam dyplom Dietetyka w Chorobach Metabolicznych i Wewnętrznych. Posiadam także kwalifikacje Psychodietetyka.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych dziedzinach. Już podczas studiów prowadziłam zajęcia rozwojowe, pełniłam rolę opiekuna na wyjazdach sportowo- edukacyjnych. Tuż po studiach rozpoczęłam pracę w poradni psychologiczno-pedagogicznej polegającą na diagnozie dzieci i młodzieży.

Aktualnie przygotowuję się do rozpoczęcia specjalizacji z Psychologii klinicznej. Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje z zakresu diagnostyki oraz zaburzeń dzieci i młodzieży, a także z zakresu zaburzeń odżywiania by móc prowadzić konsultacje zarówno dla dzieci, jak i rodziców w ich trudnościach.

Poza pracą zawodową moim celem jest wspieranie osób, które znalazły się w trudnej sytuacji zdrowotnej z powodu cukrzycy typu 1. Udzielam szkoleń z zakresu obsługi pompy insulinowej oraz dostosowania parametrów do osobistych potrzeb pacjenta.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag