EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Aleksandra Milewska

Aleksandra Milewska

psycholog, psychoterapeuta

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Magister psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej. Umiejętności terapeutyczne w nurcie integracyjnym rozwija w Szkole Psychoterapii Dialog. Zakres swojej wiedzy poszerza nieustannie uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz konferencjach. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego a także Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła psychoterapię własną.

Swoje doświadczenie rozwijała podczas pracy grupowej oraz indywidualnej w punkcie terapeutycznym dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi oraz w centrum specjalistyczno-diagnostycznym, świadcząc usługi terapeutyczne w zespole leczenia środowiskowego. Obecnie realizuje staż na dziennym oddziale psychiatrycznym dla dzieci w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.

Swoją pracę opiera na przestrzeganiu standardów zawartych w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa a także na empatii oraz budowaniu zaufania. Wierzy, że to właśnie relacja leży u podstaw rozwoju pracy terapeutycznej. Zwolenniczka prowadzenia terapii w nurcie integracyjnym, by móc koncentrować się na indywidualnych potrzebach pacjenta. Prowadzi procesy terapeutyczne dzieci od 7 r.ż., młodzieży oraz osób dorosłych, także pacjentów bariatrycznych.

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty