EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

PSYCHIATRA Warszawa – konsultacje i leczenie lekarza psychiatry osób dorosłych i seniorów

PSYCHIATRA WARSZAWA? Kiedy poszukujesz dobrego i znanego lekarza w Warszawie?

Klinika psychiatryczna Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO to grupa doświadczonych lekarzy psychiatrów w Warszawie, która tworzy zespół w Poradni Educatio Oddziału Warszawa Bielany i Chotomów. Mamy ponad 25 lat praktyki w leczeniu pacjentów z różnego rodzaju zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Dzięki edukacji w najlepszych akademiach medycznych w Polsce oraz nieustannym szkoleniom podwyższającym nasze kwalifikacje, wiemy jak skutecznie leczyć naszych pacjentów. Każdy lekarz psychiatra zatrudniony w naszej poradni jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jako specjalistyczna placówka realizujemy wsparcie na najwyższym poziomie lekarzy psychiatrów, a także psychologów, psychoterapeutów, seksuologów i innych specjalizacji. W naszych placówkach w Warszawie, Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim, prowadzimy konsultacje stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych np. „psychiatra warszawa” psycholog warszawa czy psychoterapeuta lub online w ramach wizyt psychiatra online czy psycholog online. W trakcie wizyt stacjonarnych w placówce, wizyt online (e-Wizyta) i konsultacji telefonicznej lekarz psychiatra ma możliwość wystawienia e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania i potrzebne zaświadczenia lekarskie. Nasi lekarze specjaliści realizują wizyty domowe w Warszawie, Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Łomiankach, Wołominie, Zielonce, Markach, Piastowie, Pruszkowie, Piasecznie i okolicy. Wyróżnia nas profesjonalizm i troska o pacjenta! Zapraszamy do naszych oddziałów Poradnii Zdrowia Psychicznego EDUCATIO zlokalizowanych w Warszawie – Bielany jak i w Chotomowie.

Psychiatra? Kiedy należy zgłosić się na wizytę do lekarza ?

Pierwsze objawy wskazujące na problemy natury psychicznej to np. zaburzenia snu, smutek, niekontrolowane wybuchy złości, napady paniki, zaburzenia odżywiania (brak apetytu, objadanie się), objawy somatyczne (biegunki, wymioty, zawroty głowy, przyspieszone bicie serca). Jeżeli cierpisz na któreś z powyższych dolegliwości, to znak, że powinieneś skonsultować się z lekarzem psychiatrą. W Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO oferujemy profesjonalną pomoc w leczeniu:

 • zaburzeń snu,
 • depresji,
 • lęku,
 • nerwicy,
 • różnego rodzaju fobii,
 • hipochondrii,
 • uzależnień(np. od alkoholu, hazardu, seksu),
 • zaburzeń osobowości,
 • choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • psychozy,
 • schizofrenii,
 • i innych zaburzen oraz chorób psychicznych

Dobry psychiatra? Czym się charakteryzuje?

Zależy nam na Twoim komforcie podczas wizyty u naszego specjalisty. Nasi lekarze umieją słuchać, zadawać trafne pytania, oraz akceptują każdego pacjenta – bez wyjątków. Wszystkie te cechy powinien posiadać każdy dobry psychiatra, aby wspomóc proces leczenia chorego. Efektów leczenia u psychiatry nie należy spodziewać się natychmiastowo. Po ustaleniu odpowiedniego leczenia i rozpoczęciu przyjmowania leków, nie następuje natychmiastowa poprawa. Organizm potrzebuje zazwyczaj kilku tygodni, na to, aby zareagować na podawane leki. Czas trwania farmakoterapii jest bardzo różny w zależności od diagnozy i może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat. W niektórych przypadkach okres ten może się wydłużyć.

Lekarz psychiatra zatroszcz się o Twoich bliskich

Pomoc psychiatryczna w niektórych przypadkach, to sprawa bardzo pilna i wymagająca szybkiej wizyty u specjalisty. Nagła, niepokojąca zmiana zachowania bliskiej osoby może wzbudzić niepokój przyjaciół i rodziny. Jeśli zauważyłeś jakieś niepokojące, „dziwne” zachowania u kogoś bliskiego, to skontaktuj się z nami – odpowiedni lekarz psychiatra przyjmie każdego pacjenta prywatnie i przywróci spokój Twojej rodzinie. W trudnych przypadkach, kiedy osoba chora nie może samodzielnie przyjechać na wizytę, zachęcamy do umówienia wizyty domowej. Celem każdego psychiatry jest bowiem pomoc pacjentowi i ułatwienie mu powrotu do normalnego życia. Do każdego chorego podchodzimy indywidualnie i dobieramy najbardziej skuteczną metodę leczenia.

Psychiatra dla seniorów? Zaburzenia pamięci mogą wynikać z fizjologicznego starzenia się mózgu, ale mogą być objawem wielu chorób (pourazowych, pozapalnych, zaburzeń hormonalnych, metabolicznych, depresji, itd.). Wiele z tych chorób może być przyczyną odwracalnych zaburzeń pamięci. Wczesna diagnostyka i właściwe postępowanie może spowodować nawet całkowite wyleczenie. Wczesne rozpoznanie, postawione w oparciu o specjalistyczny wywiad, badanie neurologiczne, testy psychologiczne, badanie CT lub MR mózgu jest możliwe i konieczne. Leczeniem osób starszych w naszej Poradni zajmują się lekarze psychiatrzy, geriatra i neurolog.

Zaangażowany psychiatra to połowa sukcesu

Gabinet psychiatryczny został tak przygotowany, aby wzbudzić w Tobie poczucie bezpieczeństwa. Podczas umówionych wizytw w ramach wizyt prywatnych „psychiatra warszawa” będziesz tam tylko Ty i Twój psychiatra. Lekarze zobowiązani są tajemnicą lekarską – gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję w trakcie leczenia. Żeby terapia przyniosła oczekiwane efekty, musisz postawić na zaufanie. Oprócz wizyt stacjonarnych jako Specjalistyczna Klinika Psychiatryczna oferujemy wizyty online w ramach wizyt „psychiatra online

jest to bezpieczny i nowoczesny sposób na odbycie wizyty lekarskiej z zaciszu Twojego domu. Prywatny gabinet psychiatryczny to nie jedyne miejsce, w którym spotykamy się z pacjentami. Oferujemy również wizyty domowe psychiatry, ponieważ wiemy, że tam czujesz się najbardziej komfortowo.

psychiatra warszawa

Kiedy udać sie do lekarza psychiatry?

Depresja - najczęstsze objawy i sposób leczenia Warszawa

Nerwica natręctw - zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD)

Obiawy somatyczne, czym są?

Szybkie umówienie wizyty do Twojego specjalisty!

Dla Państwa wygody, nasz poaradnia przygotowała Rejestrację ONLINE umożliwiającą szybką rezerwację wizyty dostępną 24h/7 dni w tygodniu. Dzięki tej funkcji mogą Państwo zapisać się na wizyty stacjonarne, e-Wizyty (psychiatra online, psychoterapeuta online, psycholog online i inni specjalisci) a także na konsultację telefoniczną. To łatwy i bezpieczny sposób na umówienie wizyty w naszej poradni! W trakcie wizyt online (e-Wizyta) i konsultacji telefonicznej lekarz psychiatra ma możliwość wystawienia e-recepty czy też e-zwolnienia.

Psychiatra Warszawa

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag